Trymer ogrodowy Ego Power CHT2001E 12V - ZESTAW

Trymer ogrodowy Ego Power CHT2001E 12V

495.00
szt.
Cena przesyłki 21
Odbiór osobisty 0
Przesyłka kurierska 21
Przesyłka kurierska pobraniowa 26

Masz pytania ? Zadzwoń – 43 823 48 48

Zostaw telefon

Trymer ogrodowy Ego Power CHT2001E do strzyżenia krzewów, żywopłotu i trawy uprzyjemni oraz ułatwi pielęgnację ogrodu. Niech cię nie zwiedzie niepozorna, kompaktowa konstrukcja. Kryje się pod nią ogromna moc zasilana litowo-jonowym akumulatorem 12V.

 

Jest to kompaktowe urządzenie, które stanowi idealne dopełnienie naszego ogrodowego wyposażenie. Lekka i ergonomiczna konstrukcja pozwala na precyzyjne cięcie pod najbardziej wymyślnymi kątami.


Zestaw zawiera dwie końcówki - nóż do formowania i modelowania krzewów i żywopłotów oraz nóż do przycinania trawy w trudno dostępnych dla kosiarki miejscach.


Urządzenie zostało wyposażone w baterię 2.0Ah(12V), która pozwala na 70 minut ciągłej pracy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które są zastosowane w akumulatorach, możemy liczyć na maksymalną wydajność przy wydłużonej żywotności.Parametry techniczne

 

image


Warunki gwarancji

Urządzenie jest objęte długoletnią gwarancją. W przypadku zakupu produktu na użytek domowy gwarancja udzielana jest na 5 lat na urządzenie i 3 lata na baterię i ładowarkę. Jeśli kupujesz urządzenie do użytku profesjonalnego urządzenie, bateria i ładowarka nie są objęte gwarancją.

 

image