Nożyce akumulatorowe Ego Power 65cm HT6500E

Nożyce akumulatorowe Ego Power 65cm HT6500E

1495.00
szt.
Cena przesyłki 21
Przesyłka kurierska 21
Przesyłka kurierska pobraniowa 26

Masz pytania ? Zadzwoń – 43 823 48 48

Zostaw telefon

Nożyce akumulatorowe do żywopłotu EGO POWER HT6500E to wysokiej klasy nożyce z wydajnym silnikiem, przeznaczone do przycinania, podcinania i modelowania żywopłotów, krzewów oraz cienkich gałęzi i łodyg. Świetnie sprawdzą się w przydomowych ogrodach, działkach rekreacyjnych oraz innych miejscach otoczonych zielenią. Maksymalna prędkość posuwu ostrzy wynosi 3200 cykli na minutę. Ochrona końcówki ostrza zatrzymuje uszkodzenia od ogrodzeń i ścian. Nożyce posiadają obrotową rękojeść, która umożliwia trzymanie urządzenia w różnych pozycjach roboczych.

Wydajny silnik bezszczotkowy


Solidne parametry wspierane są przez znakomity silnik bezszczotkowy w technologii BRUSHLESS. Dzięki tej technologii podkaszarka jest praktycznie bezawaryjna. Nie ma tu miejsca na szczotki, które są najczęstszym powodem uszkodzenia silnika elektrycznego. Dodatkowo silnik jest odporny na wilgoć i znakomicie odprowadza ciepło. Obudowa została wykonana z solidnego tworzywa, jest gruba i odporna na uszkodzenia mechaniczne.


imageTechnologia 56V ARC Lithium


Baterie EGO POWER 56V które współpracują z wszystkimi urządzeniami EGO składają się z ogniw wyposażonych w technologię Keep-cool. W odróżnieniu od klasycznych baterii, w których ogniwa ułożone są w kształcie kostki, w bateriach EGO ogniwa ułożone są w kształcie łuku. Takie ułożenie ogniw zapewnia przepływ powietrza pomiędzy pojedynczymi ogniwami i zabezpiecza baterię przed przegrzaniem.

 

Do pracy z nożycami można użyć dowolnej baterii EGO POWER 56V:

  • 2,5 Ah - ładowanie zwykłą ładowarką - 50 min, ładowanie szybką ładowarką - 30 min
  • 5,0 Ah - ładowanie zwykłą ładowarką - 100 min, ładowanie szybką ładowarką - 40 min

  • 7,5 Ah - ładowanie zwykłą ładowarką - 145 min, ładowanie szybką ładowarką - 60 min

  • 10 Ah - ładowanie zwykłą ładowarką - 190 min, ładowanie szybką ładowarką - 70 min

 

Parametry techniczne

 

image

Nożyce nie zawierają baterii ani ładowarki w zestawie.


Warunki gwarancji

Standardowa gwarancja wynosi w przypadku zakupu prywatnego 2 lata na urządzenie, baterię i ładowarkę, natomiast przy zakupie komercyjnym okres ten wynosi 1 rok. Po zarejestrowaniu urządzenia na stronie producenta (więcej informacji na dole strony w artykule „Wydłużona gwarancja”) okres gwarancji wydłuża się w przypadku zakupu produktu na użytek domowy na okres 5 lat na urządzenie i 3 lata na baterię i ładowarkę. Jeśli kupujesz urządzenie do użytku komercyjnego, w tym przypadku gwarancja wydłużana jest na okres 2 lat na urządzenie, baterię i ładowarkę.

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia