Przenośna lampa LED Ego Power LT1000E

Przenośna lampa LED Ego Power LT1000E

1445.00
szt.
Cena przesyłki 21
Przesyłka kurierska 21
Przesyłka kurierska pobraniowa 26

Masz pytania ? Zadzwoń – 43 823 48 48

Zostaw telefon

Przenośna lampa akumulatorowa Ego Power LT1000E o strumieniu światła w zakresie od 600 do 10 000 lumenów, posiada 5 stopni regulacji. Lampę można używać w celu stworzenia nastrojowego oświetlenia lub efektywnego źródła światła do każdej pracy. Posiada funkcję BOOST, która uruchamia strumień światła o natężeniu 10 000 lm i pozwala oświetlić duże powierzchnie.

Kompaktowa konstrukcja i zintegrowany uchwyt ułatwiają przenoszenie i montaż w każdym terenie. Idealna do użytku wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Solidna konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne. Lampa wyposażona jest w dodatkowe zaczepy ułatwiające montaż oraz gwintowany otwór na statyw. Kompatybilna ze wszystkimi akumulatorami EGO ARC Lithium™.

 

Najważniejsze cechy:

  • BARWA 4500K (NATURALNY BIAŁY)
  • UCHWYT DO ZAWIESZENIA, MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU NA STATYWIE
  • SKŁADANE PANELE ŚWIETLNE ZAPEWNIAJĄ OŚWIETLENIE W ZAKRESIE 360°
  • SPECJALNA POWŁOKA ROZPRASZAJĄCA STRUMIEŃ ŚWIATŁA
  • MOŻLIWOŚĆ ZAPALENIA DOWOLNEGO PANELU ŚWIETLNEGO, TRYB AWARYJNY
  • 5 POZIOMÓW JASNOŚCI + TRYB TURBO
  • 1 X PORT USB


Parametry techniczne

image

Lampa nie zawiera baterii ani ładowarki w zestawie.


Warunki gwarancji

Standardowa gwarancja wynosi w przypadku zakupu prywatnego 2 lata na urządzenie, baterię i ładowarkę, natomiast przy zakupie komercyjnym okres ten wynosi 1 rok. Po zarejestrowaniu urządzenia na stronie producenta (więcej informacji na dole strony w artykule „Wydłużona gwarancja”) okres gwarancji wydłuża się w przypadku zakupu produktu na użytek domowy na okres 5 lat na urządzenie i 3 lata na baterię i ładowarkę. Jeśli kupujesz urządzenie do użytku komercyjnego, w tym przypadku gwarancja wydłużana jest na okres 2 lat na baterię i ładowarkę.

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia