Inwerter Nexus Escape Ego Power PAD1500E

Inwerter Nexus Escape Ego Power PAD1500E

545.00
szt.
Cena przesyłki 21
Przesyłka kurierska 21
Przesyłka kurierska pobraniowa 26

Masz pytania ? Zadzwoń – 43 823 48 48

Zostaw telefon

Inwerter Nexus Escape Ego Power PAD1500E wyposażony w gniazdo zasilania 240V (150W) AC oraz 2 gniazda USB, umożliwia ładowanie lub zasilanie różnych urządzeń w dowolnym miejscu, np. telefonów komórkowych, laptopów, aparatów fotograficznych, oświetlenia i wielu innych.

Inwerter Nexus Escape może być zasilany każdym akumulatorem z serii 56V ARC LITHIUM™.

Odporna konstrukcja z gniazdem zasilania 240V AC oraz 2 gniazda USB sprawiają, że Nexus Escape zapewnia możliwość ładowania telefonów komórkowych, laptopów, aparatów fotograficznych, latarek i innych urządzeń elektrycznych, o maksymalnej mocy do 150W. Idealny na kempingi, wycieczki na plażę, festiwale lub do użytku domowego, Nexus Escape jest lekki i wystarczająco mały, aby można go było nosić w plecaku lub przechowywać w namiocie. 

 

Na baterii 7,5Ah może zasilać lub ładować:

  • 5 laptopów

  • 27 telefonów komórkowych

  • drony

  • telewizor 42” przez 10 godzin

  • oświetlenie zewnętrzne


Parametry techniczne

image

Inwerter nie zawiera baterii ani ładowarki w zestawie.


Warunki gwarancji

Standardowa gwarancja wynosi w przypadku zakupu prywatnego 2 lata na urządzenie, baterię i ładowarkę, natomiast przy zakupie komercyjnym okres ten wynosi 1 rok. Po zarejestrowaniu urządzenia na stronie producenta (więcej informacji na dole strony w artykule „Wydłużona gwarancja”) okres gwarancji wydłuża się w przypadku zakupu produktu na użytek domowy na okres 5 lat na urządzenie i 3 lata na baterię i ładowarkę. Jeśli kupujesz urządzenie do użytku komercyjnego, w tym przypadku gwarancja wydłużana jest na okres 2 lat na baterię i ładowarkę.

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia