Podkaszarka akumulatorowa Ego Power 35cm ST1401E-ST POWERLOAD - ZESTAW

Podkaszarka akumulatorowa Ego Power 35cm ST1401E-ST

1745.00
szt.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 21
Przesyłka kurierska 21
Przesyłka kurierska pobraniowa 26

Masz pytania ? Zadzwoń – 43 823 48 48

Zostaw telefon

BEZPŁATNE TESTY - KLIKNIJ TUTAJ ABY SPRAWDZIĆ SZCZEGÓŁY

 

Podkaszarka akumulatorowa Ego Power ST1401E-ST to podkaszarka ze średniej półki w gamie EGO Power+. Urządzenie występuje w zestawie z bateria 2,5Ah (BA1400T) i standardową ładowarką (CH2100E). To kompaktowe urządzenie przeznaczone jest do użytku w średniej wielkości ogrodach, do przycinania trawy przy obrzeżach, drzewkach i krzewach wszędzie tam, gdzie nie udało się dostać kosiarką. Aby praca z podkaszarką była komfortowa, zamontowano w niej regulowany uchwyt, który pozwala dostosować urządzenie pod wygodny chwyt i do wzrostu operatora. Na jednym ładowaniu baterii 2,5 Ah można pracować do 60 minut.


Wyjątkowy system POWERLOAD

 

Podkaszarka ST1401E-ST jest wyposażona w naszą wyjątkową technologię POWERLOAD. Jest to pierwszy na świecie samo-zwijający się trymer, który nawinie żyłkę na głowicę podkaszarki w dosłownie kilka sekund. Wystarczy przełożyć żyłkę przez otwór w głowicy, wyrównać żyłkę z obu stron na jednakową długość i wcisnąć przycisk. Prościej się nie da.

Wydajny silnik bezszczotkowy


Solidne parametry wspierane są przez znakomity silnik bezszczotkowy w technologii BRUSHLESS. Dzięki tej technologii podkaszarka jest praktycznie bezawaryjna. Nie ma tu miejsca na szczotki, które są najczęstszym powodem uszkodzenia silnika elektrycznego. Dodatkowo silnik jest odporny na wilgoć i znakomicie odprowadza ciepło. imageWygodna praca


Podczas pracy użytkownik ma możliwość wyboru spośród dwóch prędkości cięcia, a ponadto podkaszarkę wyposażono w głowice, która pozwala na szybką wymianę żyłki. Gdy potrzebujesz wysunąć więcej żyłki, nie musisz robić tego ręcznie, ponieważ głowica posiada specjalny spust wysuwający żyłkę przy uderzeniu w podłoże. 
Technologia 56V ARC Lithium


W zestawie znajduje się wydajna bateria 2,5 Ah składająca się z ogniw wyposażonych w technologię Keep-cool. W odróżnieniu od klasycznych baterii, w których ogniwa ułożone są w kształcie kostki, w bateriach EGO ogniwa ułożone są w kształcie łuku. Takie ułożenie ogniw zapewnia przepływ powietrza pomiędzy pojedynczymi ogniwami i zabezpiecza baterię przed przegrzaniem.

 

W zestawie znajduje się bateria 2,5 Ah której czas pracy wynosi 60 minut i naładujesz ją standardową ładowarką w 50 minut.

Czas pracy podkaszarki na pozostałych bateriach EGO POWER:

  • 5,0 Ah - 120 minut (ładowanie trwa 100 minut)
  • 7,5 Ah - 165 minut (ładowanie trwa 145 minut)
  • 10 Ah - 240 minut (ładowanie trwa 190 minut)

 


Co zawiera zestaw ST1401E-ST ?

 

W zestawie znajdziesz trzy produkty z rodziny EGO Power+. Są to:

  • Podkaszarka akumulatorowa ST1400E-ST 35CM
  • Bateria 2,5 Ah BA1400T
  • Standardowa Ładowarka CH2100E 210W

 

Parametry techniczne

 

image

 

Warunki gwarancji

Standardowa gwarancja wynosi w przypadku zakupu prywatnego 2 lata na urządzenie, baterię i ładowarkę, natomiast przy zakupie komercyjnym okres ten wynosi 1 rok. Po zarejestrowaniu urządzenia na stronie producenta (więcej informacji na dole strony w artykule „Wydłużona gwarancja”) okres gwarancji wydłuża się w przypadku zakupu produktu na użytek domowy na okres 5 lat na urządzenie i 3 lata na baterię i ładowarkę. Jeśli kupujesz urządzenie do użytku komercyjnego, w tym przypadku gwarancja wydłużana jest na okres 2 lat na baterię i ładowarkę.

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia