Podkaszarka akumulatorowa Ego Power 33cm ST1300E-S

Podkaszarka akumulatorowa Ego Power 33cm ST1300E-S

795.00
szt.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 21
Przesyłka kurierska 21
Przesyłka kurierska pobraniowa 26

Masz pytania ? Zadzwoń – 43 823 48 48

Zostaw telefon

Podkaszarka akumulatorowa Ego Power ST1300E-S to najmniejsza podkaszarka w gamie EGO Power+. To kompaktowe urządzenie przeznaczone jest do użytku w małych ogrodach, do przycinania trawy przy obrzeżach, drzewkach i krzewach wszędzie tam, gdzie nie udało się dostać kosiarką. Aby praca z podkaszarką była komfortowa, zamontowano w niej regulowany uchwyt, który pozwala dostosować urządzenie pod wygodny chwyt i do wzrostu operatora. Na jednym ładowaniu baterii 2,5 Ah można pracować do 70 minut.

 

Wydajny silnik bezszczotkowy


Solidne parametry wspierane są przez znakomity silnik bezszczotkowy w technologii BRUSHLESS. Dzięki tej technologii podkaszarka jest praktycznie bezawaryjna. Nie ma tu miejsca na szczotki, które są najczęstszym powodem uszkodzenia silnika elektrycznego. Dodatkowo silnik jest odporny na wilgoć i znakomicie odprowadza ciepło. imageWygodna praca


Podczas pracy użytkownik ma możliwość wyboru spośród dwóch prędkości cięcia, a ponadto podkaszarkę wyposażono w głowice, która pozwala na szybką wymianę żyłki. Gdy potrzebujesz wysunąć więcej żyłki, nie musisz robić tego ręcznie, ponieważ głowica posiada specjalny spust wysuwający żyłkę przy uderzeniu w podłoże. 
Technologia 56V ARC Lithium


Baterie EGO POWER 56V które współpracują z wszystkimi urządzeniami EGO składają się z ogniw wyposażonych w technologię Keep-cool. W odróżnieniu od klasycznych baterii, w których ogniwa ułożone są w kształcie kostki, w bateriach EGO ogniwa ułożone są w kształcie łuku. Takie ułożenie ogniw zapewnia przepływ powietrza pomiędzy pojedynczymi ogniwami i zabezpiecza baterię przed przegrzaniem.

 

Do pracy z podkaszarką można użyć dowolnej baterii EGO POWER 56V:

  • 2,5 Ah - ładowanie zwykłą ładowarką - 50 min, ładowanie szybką ładowarką - 30 min
  • 5,0 Ah - ładowanie zwykłą ładowarką - 100 min, ładowanie szybką ładowarką - 40 min

  • 7,5 Ah - ładowanie zwykłą ładowarką - 145 min, ładowanie szybką ładowarką - 60 min

  • 10 Ah - ładowanie zwykłą ładowarką - 190 min, ładowanie szybką ładowarką - 70 min

 

Parametry techniczne

 

image

Podkaszarka nie zawiera baterii ani ładowarki w zestawie.


Warunki gwarancji

Standardowa gwarancja wynosi w przypadku zakupu prywatnego 2 lata na urządzenie, baterię i ładowarkę, natomiast przy zakupie komercyjnym okres ten wynosi 1 rok. Po zarejestrowaniu urządzenia na stronie producenta (więcej informacji na dole strony w artykule „Wydłużona gwarancja”) okres gwarancji wydłuża się w przypadku zakupu produktu na użytek domowy na okres 5 lat na urządzenie i 3 lata na baterię i ładowarkę. Jeśli kupujesz urządzenie do użytku komercyjnego, w tym przypadku gwarancja wydłużana jest na okres 2 lat na baterię i ładowarkę.

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia