Bateria BA6720T 12Ah 672Wh 56V

Bateria BA6720T 12Ah 672Wh 56V

Produkt dostępny na zamówienie
3195.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 21
Przesyłka kurierska 21
Przesyłka kurierska pobraniowa 26
Zostaw telefon

image

 

Do jakich urządzeń polecana jest ta bateria ?

Bateria ta z racji największej pojemności jest polecana do urządzeń EGO do największych ogrodów oraz do użytku komercyjnego w branży utrzymania czystości i zieleni miejskiej. Idealnie sprawdzi się w wszystkich naszych urządzeniach, jednak z powodu dużejwagi baterii zalecamy użycie naszego stelaża plecakowego BH1001 gdy chcemy używać tej baterii z lżejszymi narzędziami jak nożyce do żywopłotu, dmuchawy czy podkaszarki.

 

Jak długo pracuje bateria BA6720T ?

BA6720T zapewnia najdłuższy czas pracy ze wszystkimi urządzeniami ogrodowymi EGO.W przypadku flagowej kosiarki LM2135E-SP będzie to około 75 minut, co pozwoli na skoszenie do 1600m2 trawnika, natomiast wykorzystując ją w dmuchawie plecakowej LB6000E i ustawiając na najmniejszy nadmuch będzie pracować aż do 290 minut czyli prawie 5godzin ! 

 

Jak jest czas ładowania baterii ?

Baterię możesz ładować dowolnymi ładowarkami EGO. Standardowa CH2100E naładuje ją do pełna w 220 minut. Jeśli zależy Ci na szybszym ładowaniu, wybierz szybką ładowarkę Rapid Charger CH5500E, która naładuje baterię w 80 minut. 


image

 

Czym jest KEEP-COOL ?

To nowatorska technologia ochrony baterii przed przegrzaniem. Zapewnia optymalną temperaturę ogniw w trakcie pracy i ładowania. Bateria nie przegrzewa się, utrzymuje dłużej swoją pojemność oraz jest gotowa do pracy zaraz po naładowaniu.


Warunki gwarancji

Standardowa gwarancja wynosi w przypadku zakupu prywatnego 2 lata na urządzenie, baterię i ładowarkę, natomiast przy zakupie komercyjnym okres ten wynosi 1 rok. Po zarejestrowaniu urządzenia na stronie producenta (więcej informacji na dole strony w artykule „Wydłużona gwarancja”) okres gwarancji wydłuża się w przypadku zakupu produktu na użytek domowy na okres 5 lat na urządzenie i 3 lata na baterię i ładowarkę. Jeśli kupujesz urządzenie do użytku komercyjnego, w tym przypadku gwarancja wydłużana jest na okres 2 lat na baterię i ładowarkę.

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia