Ładowarka szybka 550W Ego Power CH5500E

Ładowarka szybka 550W Ego Power CH5500E

495.00
szt.
Cena przesyłki 21
Przesyłka kurierska 21
Przesyłka kurierska pobraniowa 26

Masz pytania ? Zadzwoń – 43 823 48 48

Zostaw telefon

image

Szybka ładowarka EGO jest niezbędnym elementem systemu narzędzi 56V Arc Lithium. Urządzenie dedykowane do średnich i dużych akumulatorów 5,0, 7,5 i 10 Ah, które wykorzystywane są w mocniejszych urządzeniach, takich jak kosiarki, piły łańcuchowe lub dmuchawy.

 

Bezpieczne ładowanie

Urządzenie wyposażone jest w dodatkowy wentylator, którego zadaniem jest obniżenie temperatury baterii w trakcie ładowania. Ten system wydłuża żywotność baterii i umożliwia użycie jej zaraz po ładowaniu, bez oczekiwania na samoczynne schłodzenie się akumulatora. 

 

Zintegrowane kontrolki LED

O naładowaniu, uszkodzeniu lub przegrzaniu baterii poinformuje Cię migająca na zielono i czerwono dioda. Dokładne oznaczenie znajduje się na obudowie ładowarki i zostało wyjaśnione za pomocą czytelnych piktogramów.


Warunki gwarancji

Standardowa gwarancja wynosi w przypadku zakupu prywatnego 2 lata na urządzenie, baterię i ładowarkę, natomiast przy zakupie komercyjnym okres ten wynosi 1 rok. Po zarejestrowaniu urządzenia na stronie producenta (więcej informacji na dole strony w artykule „Wydłużona gwarancja”) okres gwarancji wydłuża się w przypadku zakupu produktu na użytek domowy na okres 5 lat na urządzenie i 3 lata na baterię i ładowarkę. Jeśli kupujesz urządzenie do użytku komercyjnego, w tym przypadku gwarancja wydłużana jest na okres 2 lat na baterię i ładowarkę.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia