Piła łańcuchowa akumulatorowa EGO POWER CS1614E 40cm - ZESTAW

Piła łańcuchowa akumulatorowa EGO POWER CS1614E 40cm

2645.00
szt.
Cena przesyłki 21
Odbiór osobisty 0
Przesyłka kurierska 21
Przesyłka kurierska pobraniowa 26

Masz pytania ? Zadzwoń – 43 823 48 48

Zostaw telefon

Piła łańcuchowa akumulatorowa Ego Power CS1614E to piła ze średniej półki w gamie EGO Power+. Dla większego komfortu i bezpieczeństwa użytkowników EGO wprowadziło innowacyjny system napinania łańcucha  za pomocą pokrętła. Takie rozwiązanie z pewnością zminimalizuje zerwanie łańcucha oraz pozwoli wyregulować go bez dodatkowych narzędzi. Piła posiada system automatycznego smarowania łańcucha. Dodatkowym ochroną jest hamulec bezpieczeństwa, który  bez zwolnienia go nie pozwoli na włączenie urządzenia. Urządzenie posiada w zestawie baterię o pojemności 5,0 Ah (BA2800T) oraz szybką ładowarkę (CH5500E). Bateria 5,0 Ah pozwala na wykonanie do 300 cięć materiału o średnicy 10cm.


Wydajny silnik bezszczotkowy

Solidne parametry wspierane są przez znakomity silnik bezszczotkowy w technologii BRUSHLESS. Dzięki tej technologii piła jest praktycznie bezawaryjna. Nie ma tu miejsca na szczotki, które są najczęstszym powodem uszkodzenia silnika elektrycznego. Dodatkowo silnik jest odporny na wilgoć i znakomicie odprowadza ciepło. Obudowa została wykonana z solidnego tworzywa, jest gruba i odporna na uszkodzenia mechaniczne. 

 

Technologia 56V ARC Lithium

W zestawie znajduje się wydajna bateria 5,0 Ah składająca się z ogniw wyposażonych w technologię Keep-cool. W odróżnieniu od klasycznych baterii, w których ogniwa ułożone są w kształcie kostki, w bateriach EGO ogniwa ułożone są w kształcie łuku. Takie ułożenie ogniw zapewnia przepływ powietrza pomiędzy pojedynczymi ogniwami i zabezpiecza baterię przed przegrzaniem.

W zestawie znajduje się bateria 5,0 Ah której czas pracy wynosi 300 cięć i naładujesz ją szybką ładowarką w 40 minut.

Czas pracy piły na pozostałych bateriach EGO POWER:

  • 2,5 Ah - 130 cięć
  • 7,5 Ah - 450 cięć
  • 10 Ah - 600 cięć

 


Co zawiera zestaw CS1614E ?


W zestawie znajdziesz trzy produkty z rodziny EGO Power+. Są to:

  • Piła łańcuchowa akumulatorowa CS1610E
  • Bateria 5,0 Ah BA2800T
  • Szybka ładowarka CH5500E 550W

 

Parametry techniczne

 

image

 

Warunki gwarancji

Standardowa gwarancja wynosi w przypadku zakupu prywatnego 2 lata na urządzenie, baterię i ładowarkę, natomiast przy zakupie komercyjnym okres ten wynosi 1 rok. Po zarejestrowaniu urządzenia na stronie producenta (więcej informacji na dole strony w artykule „Wydłużona gwarancja”) okres gwarancji wydłuża się w przypadku zakupu produktu na użytek domowy na okres 5 lat na urządzenie i 3 lata na baterię i ładowarkę. Jeśli kupujesz urządzenie do użytku komercyjnego, w tym przypadku gwarancja wydłużana jest na okres 2 lat na baterię i ładowarkę.

 

image