Dmuchawa akumulatorowa Ego Power LB5800E

Dmuchawa akumulatorowa Ego Power LB5800E

1195.00
szt.
Cena przesyłki 21
Przesyłka kurierska 21
Przesyłka kurierska pobraniowa 26

Masz pytania ? Zadzwoń – 43 823 48 48

Zostaw telefon

Dmuchawa akumulatorowa Ego Power LB5800E to niezastąpiony dodatek do Twojego domowego ogrodu. Jest wyposażona w zmienną regulację mocy, umożliwia efektywne usuwanie liści, przedmuchiwaniu rynien, a nawet sprawdzi się przy osuszaniu samochodu po myciu czy odśnieżeniu go z lekkiego, suchego śniegu. W trudniejszych przypadkach zawsze możesz sobie pomóc trybem „Turbo Boost”, dzięki której moc dmuchawy wzrasta do poziomu aż 986m3 powietrza na godzinę. To moc porównywalna lub większa niż większość dmuchaw spalinowych na rynku.


Wydajny silnik bezszczotkowy

Solidne parametry wspierane są przez znakomity silnik bezszczotkowy w technologii BRUSHLESS. Dzięki tej technologii dmuchawa jest praktycznie bezawaryjna. Nie ma tu miejsca na szczotki, które są najczęstszym powodem uszkodzenia silnika elektrycznego. Dodatkowo silnik jest odporny na wilgoć i znakomicie odprowadza ciepło. image
Technologia 56V ARC Lithium

Baterie EGO POWER 56V które współpracują z wszystkimi urządzeniami EGO składają się z ogniw wyposażonych w technologię Keep-cool. W odróżnieniu od klasycznych baterii, w których ogniwa ułożone są w kształcie kostki, w bateriach EGO ogniwa ułożone są w kształcie łuku. Takie ułożenie ogniw zapewnia przepływ powietrza pomiędzy pojedynczymi ogniwami i zabezpiecza baterię przed przegrzaniem.

 

Do pracy z dmuchawą można użyć dowolnej baterii EGO POWER 56V:

  • 2,5 Ah - ładowanie zwykłą ładowarką - 50 min, ładowanie szybką ładowarką - 30 min
  • 5,0 Ah - ładowanie zwykłą ładowarką - 100 min, ładowanie szybką ładowarką - 40 min

  • 7,5 Ah - ładowanie zwykłą ładowarką - 145 min, ładowanie szybką ładowarką - 60 min

  • 10 Ah - ładowanie zwykłą ładowarką - 190 min, ładowanie szybką ładowarką - 70 min

 

Parametry techniczne

 

image

Dmuchawa nie zawiera baterii ani ładowarki w zestawie.


Warunki gwarancji

Standardowa gwarancja wynosi w przypadku zakupu prywatnego 2 lata na urządzenie, baterię i ładowarkę, natomiast przy zakupie komercyjnym okres ten wynosi 1 rok. Po zarejestrowaniu urządzenia na stronie producenta (więcej informacji na dole strony w artykule „Wydłużona gwarancja”) okres gwarancji wydłuża się w przypadku zakupu produktu na użytek domowy na okres 5 lat na urządzenie i 3 lata na baterię i ładowarkę. Jeśli kupujesz urządzenie do użytku komercyjnego, w tym przypadku gwarancja wydłużana jest na okres 2 lat na urządzenie, baterię i ładowarkę.

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia